Rijkunstig Instructeur

(6 stemmen)
Vindt een Equus Universalis Instructeur in uw buurt in België, Nederland of Duitsland

Josepha Guillaume
Grondlegger Equus Universalis en hoofd trainer
Locatie: Riemst België
email: equusuniversalis@gmail.com
website: www.equusuniversalis.com
www.eeuf.net

België:

Regio Antwerpen
Aglaia Andersen
Tevens cranio-sacraal, massage en accupressuur therapeut
Tevens lespaarden ter beschikking
Tel: +32 (0)475 574943
website: amikoo.be

Isabel Dens
Email: isabel.dens@euphonynet.be

Regio Belgisch Limburg

Lore Monsieur
Lespaarden beschikbaar
email: lorempus@hotmail.com

Tanja de Ruijter
Email: t_de_ruijter@hotmail.com

Mascha van Vliet
Gespecialiseerd in koudbloeden en wedstrijdgerichte dressuur
email: mvanvliet1986@gmail.com

Regio Leuven
Evi Vanhulst
Email: evi.vanhulst@yahoo.com

Regio Oost-Vlaanderen
Laura Statius
Lespaarden ter beschikking en pension
Email: dog-in-team@live.be
Website: www.riverranch.be

Regio Vlaams-Brabant
Kaat Coenen
Email: kaatcoenen@hotmail.com

Regio West Vlaanderen
Taya Couvreur
Lespaarden ter beschikking
Ook springles
Email: tc.horses35@gmail.com  


Nederland

Regio Nederlands Limburg
Lenny Bik
website: www.kinderenvandewind.nl

Sandy van den Goorbergh
Lespaarden ter beschikking
Tevens natuurgeneeskundige voor dieren
Email: info@equilogic.eu
website: www.equilogic.eu

Regio Noord-Brabant
Anne Binnendijk
lespaard ter beschikking
Email: a.binnendijk@hotmail.com

Mariel Schrijvers
Studeert momenteel voor paarden Osteopaat aan het Vluggen instituut
Email: mschrijvers@onsneteindhoven.nl

Judith Somers
Tevens osteopaat
Email: judith.somers@hotmail.com

Regio Noord-Holland
Sylvie van den Goorbergh
Lespaarden ter beschikking
Tevens zit specialist, yoga instructeur en dans therapeut
Email: info@paardwaardig.nl
website: www.paardwaardig.nl

Kirsten Smit
Email: kirsten.d.smit@gmail.com
website: www.manegeboschenvaart.nl/

Duitsland

Regio Aken
Claudia Rein
Tevens zit specialist, lespaarden ter beschikking, paarden in training, pension en clinics met de Spaanse Rijschool
email: Claudiarein87@gmail.com
Website: www.reit-fahrstall-rein.de


Sandy van den Goorbergh
Tevens natuurgeneeskundige voor dieren
Email: info@equilogic.eu
website: www.equilogic.eu

Regio Hamburg

Stephanie Kniest
Tevens studie osteopathie
Email: st.kniest@googlemail.com
Website: lilith16.wordpress.com/









socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Neem contact met ons op

Heeft u nog vragen? Stuur ons een bericht !

Klik Hier