Instructeur vinden

(1 Stem)
Vindt een Equus Universalis Instructeur in uw buurt






Josepha Guillaume

Grondlegger Equus Universalis en hoofd trainer
Locatie: Riemst België
Beschikbaar voor heel de Benelux, Europa en de rest van de wereld op basis van lesdagen en clinicweken
email: info@equusuniversalis.com
website: www.equusuniversalis.com
www.eeuf.net

België:


Regio Antwerpen

Aglaia Andersen

Tevens cranio-sacraal, massage en accupressuur therapeut
Tel: +32 (0)475 574943
website: amikoo.be

Isabel Dens

Email: isabel.dens@euphonynet.be


Regio Brussel

William Savat

email: equiscomfort@proximus.be

Marloes Sobrie

marloessobrie@hotmail.com


Regio Belgisch Limburg

Caroline Godefroid

Email: caroline_godefroid@hotmail.com
www.eeuf.net

Tanja de Ruijter

Tevens coaching
Email: t_de_ruijter@hotmail.com


Regio Oost-Vlaanderen

Laura Statius

Tevens honden training en puppy klassen
Email: dog-in-team@live.be
Website: www.riverranch.be
www.doginteam.be


Regio Vlaams-Brabant

Anke Vranken

Tevens healing
Email: anouschka.vranken@telenet.be
Facebookpagina Almacanto
Website: www.eeuf.net


Nederland


Regio Nederlands Limburg

Lenny Bik

Email: www.kinderenvandewind.nl

Sandy van den Goorbergh

Tevens natuurgeneeskundige voor dieren
Email: info@equilogic.eu
website: www.equilogic.eu

Ankie Heineken

Email: a.heineken@filternet.nl


Regio Noord-Brabant

Anne Binnendijk

Email: a.binnendijk@hotmail.com

Mariel Schrijvers

Studeert momenteel voor paarden Osteopaat
Email: mschrijvers@onsneteindhoven.nl

Regio Noord-Holland

Sylvie van den Goorbergh

Tevens zit specialist, yoga instructeur en dans therapeut
Email: info@paardwaardig.nl
website: www.paardwaardig.nl

Kirsten Smit

Email: kirsten.d.smit@gmail.com








socialshare

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Neem contact met ons op

Heeft u nog vragen? Stuur ons een bericht !

Klik Hier